Fun Gokkasten
Gems Bonanza

Gems Bonanza gratis demo spelen

van Pragmatic Play

RTP
96,55%
Risico per draai
Hoog
Max. winst
-
Rollen
8x8
Winmogelijkheden
Cluster pays
Jaar van release
10-2020
Gems Bonanza

Een vast ritueel van edelstenen in de Azteekse tempel

Sommige slots verstoppen hun beste ideeën achter toeval; Gems Bonanza kiest voor een vaste volgorde. Op het Cluster pays-raster van 8x8 laten de Tumble-cascades de symbolen net zolang vallen tot er niets meer wint, en daarna lossen de gekleurde marken zich één voor één af in een vast programma: NUCLEAR, WILD GEM, SQUARES, COLOSSAL SYMBOL, LUCKY WILDS. Datzelfde vijftal keert in het Bonusspel terug, nu gegarandeerd en op rij, met een Progressieve multiplier die van 2x naar 10x klimt. Voor wie een avond speelt zonder op een uitkomst te jagen, is die voorspelbaarheid prettig: het logboek vertelt rustig wat er net gebeurde. De volatiliteit is Hoog, dus droge passages horen erbij. Toch voelt het ritueel met kostbare stenen in de Azteken-tempel opmerkelijk kalm; deze bouw draait om herhaling, niet om verrassing.

Casino's met dit spel

  • 1XBET Bij de eerste storting keert de exploitant een bonus van vijftig procent uit, tot een maximum van driehonderd euro. De storting moet minstens twintig euro bedragen. Het bonusbedrag moet daarna acht keer worden omgezet voordat het als opneembaar saldo geldt. Spelen bij dit casino

18+Wij werken commercieel samen met de aanbieders waarnaar wij linken.

Gok alleen voor de lol, nooit als inkomstenbron. Stel vooraf een limiet in.

Het spel in beeld

De Colossal Symbol-functie plaatst een groot blok blauwe diamanten op het rolraster, goed voor $45,20 winst.
Het introscherm toont een gevuld 8x8-raster met wilds en belooft tot 10x winst via de Gold Fever-functie.
In het basisspel staat de 'Buy Gold Fever'-knop klaar voor $200, naast het nog lege winstlogboek.
Een cluster van vijf smaragden levert $0,60 op; een roze markering op een blauwe diamant wacht nog af.
Na de Wild Gem-functie toont het logboek vier winstregels met blauwe en roze gems, samen goed voor $4,40.
De Nuclear-functie wist het hele raster en vult het opnieuw, zichtbaar aan de gouden banner op het scherm.
×
De Colossal Symbol-functie plaatst een groot blok blauwe diamanten op het rolraster, goed voor $45,20 winst.
‹1 / 6›
×
Het introscherm toont een gevuld 8x8-raster met wilds en belooft tot 10x winst via de Gold Fever-functie.
‹2 / 6›
×
In het basisspel staat de 'Buy Gold Fever'-knop klaar voor $200, naast het nog lege winstlogboek.
‹3 / 6›
×
Een cluster van vijf smaragden levert $0,60 op; een roze markering op een blauwe diamant wacht nog af.
‹4 / 6›
×
Na de Wild Gem-functie toont het logboek vier winstregels met blauwe en roze gems, samen goed voor $4,40.
‹5 / 6›
×
De Nuclear-functie wist het hele raster en vult het opnieuw, zichtbaar aan de gouden banner op het scherm.
‹6 / 6›

Alle symbolen en hun waarde

Spelregelsvenster met de uitbetalingstabel van zeven edelstenen en de wild-omschrijving, pagina 1/8.
Spelsymbool Functie van het symbool X5X6X7X8X9X12X15X20X25
Red rubyHigh1,001,502,505,0012,5025,0050,00200,001.000,00
Purple gemHigh0,500,751,252,507,5012,5025,00100,00500,00
Green emeraldHigh0,300,500,751,253,757,5015,0050,00300,00
Teal/turquoise gemLow0,250,300,400,752,505,0010,0025,00150,00
Orange/amber gemLow0,200,250,400,602,003,757,5020,00100,00
Pink/magenta gemLow0,150,200,300,501,502,505,0015,0075,00
Blue gemLow0,100,150,200,351,002,003,7510,0050,00
WILDWild

Het verhaal achter het spel

  1. Azteken
  2. Kostbare stenen
  3. verborgen schatten

Wat zet je in?

Inzet vanaf
0,20
Hoogste toegestane inzet
240,00
Valuta
USD

Bonusoverzicht

Bonus kopen
Ja

Bonus buy-opties

Buy Gold FeverKost 100,00x

Spelfuncties

Bonusspel, Cluster Pays, Progressieve multiplier, Symboolverzameling, Tumble, Wild

Compatibiliteit met apparaten

Automatisch afspelen
Ja

Online sinds 03-10-2026 Update van 10-10-2026