Fun Gokkasten
Sugar Rush 1000

Sugar Rush 1000: een uitgebreide review van deze slot

van Pragmatic Play

RTP
96,53%
Risico per draai
Hoog
Max. winst
25.000x
Rollen
7x7
Winmogelijkheden
Cluster pays
Jaar van release
18-03-2024
Sugar Rush 1000

Bij Sugar Rush 1000 maakt tijd het verschil tussen de spelmodi

Elk winnend cluster in Sugar Rush 1000 markeert de vakjes waarop de symbolen ontploffen; explodeert zo'n plek nogmaals, dan verschijnt er een Multiplier die bij elke volgende hit verdubbelt, tot x1024. Wat deze slot stuurt, is hoe lang die markeringen mogen blijven staan. In het basisspel verdwijnen ze zodra de Tumble-reeks ten einde is, maar tijdens de Gratis spins blijven ze de volledige ronde liggen en groeien ze verder. De Super Free Spins, alleen te koop voor 500x, gaan nog een stap verder: daar beginnen alle 49 vakjes al op x2. Pragmatic Play onderscheidt de modi dus niet met andere symbolen, maar met tijd. En wie op deze Cluster pays met volatiliteit Hoog het plafond van 25.000x bereikt, ziet de ronde per direct eindigen; resterende spins vervallen.

Casino's met dit spel

  • 1XBET Bij de eerste storting keert de exploitant een bonus van vijftig procent uit, tot een maximum van driehonderd euro. De storting moet minstens twintig euro bedragen. Het bonusbedrag moet daarna acht keer worden omgezet voordat het als opneembaar saldo geldt. Spelen bij dit casino

18+Wij werken commercieel samen met de aanbieders waarnaar wij linken.

Gok alleen voor de lol, nooit als inkomstenbron. Stel vooraf een limiet in.

Het spel in beeld

Drie scattersymbolen op paarse achtergrond, teller toont Free Spins Left 10 bij bet $3.00.
In de Super Free Spins zorgen multipliers als x32 en x24 voor een winst van $136.20.
Congratulations-scherm: $149.60 gewonnen in 10 free spins, credit stijgt naar $99,149.60.
Openingsscherm met snoeplandschap en scatters, onderin de tekst 'Win up to 25,000 x bet'.
Congratulations-scherm met nog lege roze winbalk, terwijl Free Spins Left op 10 blijft staan.
Bevestigingsvenster Buy Free Spins voor $300.00, met groen vinkje om te bevestigen of rood kruis om te annuleren.
×
Drie scattersymbolen op paarse achtergrond, teller toont Free Spins Left 10 bij bet $3.00.
‹1 / 6›
×
In de Super Free Spins zorgen multipliers als x32 en x24 voor een winst van $136.20.
‹2 / 6›
×
Congratulations-scherm: $149.60 gewonnen in 10 free spins, credit stijgt naar $99,149.60.
‹3 / 6›
×
Openingsscherm met snoeplandschap en scatters, onderin de tekst 'Win up to 25,000 x bet'.
‹4 / 6›
×
Congratulations-scherm met nog lege roze winbalk, terwijl Free Spins Left op 10 blijft staan.
‹5 / 6›
×
Bevestigingsvenster Buy Free Spins voor $300.00, met groen vinkje om te bevestigen of rood kruis om te annuleren.
‹6 / 6›

Alle symbolen en hun waarde

Paytable pagina 1/7 toont symbolen, uitbetalingswaarden en de uitleg van het scattersymbool.
Spelsymbool Functie van het symbool X5X6X7X8X9X10X11X12X13X14X15
Pink Round CandyHigh1,001,501,752,002,505,007,5015,0035,0070,00150,00
Orange HeartHigh0,751,001,251,502,004,006,0012,5030,0060,00100,00
Purple BananaHigh0,500,751,001,251,503,004,5010,0020,0040,0060,00
Green StarHigh0,400,500,751,001,252,003,005,0010,0020,0040,00
Red Gummy BearLow0,300,400,500,751,001,502,503,508,0015,0030,00
Purple Gummy BearLow0,250,300,400,500,751,252,003,006,0012,0025,00
Orange Gummy BearLow0,200,250,300,400,501,001,502,505,0010,0020,00
SCATTERScatter

Het verhaal achter het spel

  1. Voedsel

Wat zet je in?

Inzet vanaf
0,20
Hoogste toegestane inzet
240,00
Valuta
USD

Bonusoverzicht

Bonus kopen
Ja

Bonus buy-opties

Free SpinsKost 100,00x
Super Free SpinsKost 500,00x

Spelfuncties

Cluster Pays, Gratis spins, Multiplier, Scatter, Tumble

Compatibiliteit met apparaten

Automatisch afspelen
Ja

Online sinds 11-09-2026 Update van 11-09-2026