Fun Gokkasten
Sugar Rush Super Scatter

Sugar Rush Super Scatter review

van Pragmatic Play

RTP
96,58%
Risico per draai
Hoog
Max. winst
50.000x
Rollen
7x7
Winmogelijkheden
Cluster pays
Jaar van release
15-01-2026
Sugar Rush Super Scatter

Sugar Rush Super Scatter: de bonuskeuze begint bij leeg of x2 overal

Wat in het basisspel verdwijnt, blijft in de gratis spins staan: daar draait Sugar Rush Super Scatter om. Het is Cluster pays op een 7x7-veld, waar elke winnende groep zijn plek markeert en een tweede treffer op dezelfde plek een multiplier oplevert die kan verdubbelen tot x1024. Alleen worden die markeringen in het basisspel na de laatste Tumble gewist, terwijl ze in de gratis spins de hele ronde blijven liggen en verder groeien. Daarmee wordt de echte beslissing niet óf je de bonus neemt, maar welke: de standaardronde begint met een leeg veld, de Super Free Spins openen met x2 op alle 49 posities, tegen vijf keer de gewone koopprijs. Met volatiliteit Hoog en een plafond van 50.000x vraagt dit vrolijke snoepkabinet vooral geduld; het plezier zit in het zien opeenstapelen van vermenigvuldigers, niet in vaak winnen.

Casino's met dit spel

  • 1XBET Bij de eerste storting keert de exploitant een bonus van vijftig procent uit, tot een maximum van driehonderd euro. De storting moet minstens twintig euro bedragen. Het bonusbedrag moet daarna acht keer worden omgezet voordat het als opneembaar saldo geldt. Spelen bij dit casino

18+Wij werken commercieel samen met de aanbieders waarnaar wij linken.

Gok alleen voor de lol, nooit als inkomstenbron. Stel vooraf een limiet in.

Het spel in beeld

Tijdens de free spins staan multipliers x4, x2 en x8 op het rooster, met 2 spins over en een winst van $17,90
Met nog 7 free spins te gaan verschijnt een winst van $3,70, terwijl het zijpaneel eerdere uitbetalingen toont
Het congratulations-scherm meldt dat de speler tien free spins heeft gewonnen op een roze fondant-plaat
In de super free spins staat een x80-multiplier op een paarse beer, goed voor een winst van $586,20 met nog 3 spins
Een mega win-scherm met stervormig fonkelende achtergrond toont een uitbetaling van $30,12
Bij de laatste super free spin lopen de multipliers op tot x368 en x56, wat een winner-winst van $1.429,20 oplevert
×
Tijdens de free spins staan multipliers x4, x2 en x8 op het rooster, met 2 spins over en een winst van $17,90
‹1 / 6›
×
Met nog 7 free spins te gaan verschijnt een winst van $3,70, terwijl het zijpaneel eerdere uitbetalingen toont
‹2 / 6›
×
Het congratulations-scherm meldt dat de speler tien free spins heeft gewonnen op een roze fondant-plaat
‹3 / 6›
×
In de super free spins staat een x80-multiplier op een paarse beer, goed voor een winst van $586,20 met nog 3 spins
‹4 / 6›
×
Een mega win-scherm met stervormig fonkelende achtergrond toont een uitbetaling van $30,12
‹5 / 6›
×
Bij de laatste super free spin lopen de multipliers op tot x368 en x56, wat een winner-winst van $1.429,20 oplevert
‹6 / 6›

Alle symbolen en hun waarde

Paytable pagina 1/8 toont uitbetalingen van lollipop, hart, bean, ster en beren plus het scattersymbool
Spelsymbool Functie van het symbool X5X6X7X8X9X10X11X12X13X14X15X1X2X3X4
Pink/magenta striped lollipopHigh1,001,501,752,002,505,007,5015,0035,0070,00150,00
Orange/amber heart-shaped jelly candyHigh0,751,001,251,502,004,006,0012,5030,0060,00100,00
Magenta/pink jelly beanHigh0,500,751,001,251,503,004,5010,0020,0040,0060,00
Green star-shaped candyHigh0,400,500,751,001,252,003,005,0010,0020,0040,00
Red gummy bearLow0,300,400,500,751,001,502,503,508,0015,0030,00
Purple gummy bearLow0,250,300,400,500,751,252,003,006,0012,0025,00
Orange/gold gummy bearLow0,200,250,300,400,501,001,502,505,0010,0020,00
SCATTERScatter
SUPER SCATTERScatter100,00500,005.000,0050.000,00

Het verhaal achter het spel

  1. Voedsel

Wat zet je in?

Inzet vanaf
0,20
Hoogste toegestane inzet
60.000,00
Valuta
USD

Bonusoverzicht

Bonus kopen
Ja
Ante-weddenschap
5,00x

Bonus buy-opties

Free SpinsKost 100,00x
Super Free SpinsKost 500,00x

Spelfuncties

Ante Bet, Cluster Pays, Gratis spins, Multiplier, Scatter, Tumble

Compatibiliteit met apparaten

Automatisch afspelen
Ja

Online sinds 01-10-2026 Update van 01-10-2026