Fun Gokkasten
Sugar Rush

Sugar Rush: speel de gratis demo

van Pragmatic Play

RTP
96,50%
Risico per draai
Hoog
Max. winst
5.000x
Rollen
7x7
Winmogelijkheden
Cluster pays
Jaar van release
30-06-2022
Sugar Rush

De hoge volatiliteit zit in het geduld van de bonusronde

Sugar Rush legt zijn hele ontwerp bloot in één mechanisme. Elke winnende cluster laat een markering achter op de velden waar hij viel; verdwijnt daar later opnieuw een symbool, dan verschijnt er een Multiplier die blijft verdubbelen, tot x128. In het basisspel wordt dat patroon zodra de Tumble ophoudt weer gewist. Pas tijdens de Gratis spins blijft alles liggen en groeit het door, draai na draai. Zo hangt in dit eerste deel uit de reeks, later gevolgd door Sugar Rush Xmas, Sugar Rush 1000 en Sugar Rush Super Scatter, alles aan twee tempo's: een luchtig Snoep-decor met Cluster pays dat per spin klein en beweeglijk blijft, en een bonusronde waarin geduld echt gaat meetellen. De volatiliteit is Hoog, en die zit vooral in dat tweede tempo.

Casino's met dit spel

  • 1XBET Bij de eerste storting keert de exploitant een bonus van vijftig procent uit, tot een maximum van driehonderd euro. De storting moet minstens twintig euro bedragen. Het bonusbedrag moet daarna acht keer worden omgezet voordat het als opneembaar saldo geldt. Spelen bij dit casino

18+Wij werken commercieel samen met de aanbieders waarnaar wij linken.

Gok alleen voor de lol, nooit als inkomstenbron. Stel vooraf een limiet in.

Het spel in beeld

De Congratulations-popup toont 10 gewonnen free spins op een paarse, met glazuur omrande badge.
Op de laatste free spin levert een cluster van 12 paarse beertjes met x20-multiplier $159,40 op.
In de basisgame zorgen een groene-sterrencluster en rode beertjes samen voor een winst van $1,17.
Met nog 6 free spins te gaan verschijnt de Scatter-snoepdispenser op de eerste rol.
Tijdens de basisgame tonen candy-symbolen de rollen, met Buy Free Spins voor $200 links in beeld.
Het introscherm belooft winsten tot 5.000x de inzet en toont een volatiliteit van 5 van de 5 bliksems.
×
De Congratulations-popup toont 10 gewonnen free spins op een paarse, met glazuur omrande badge.
‹1 / 6›
×
Op de laatste free spin levert een cluster van 12 paarse beertjes met x20-multiplier $159,40 op.
‹2 / 6›
×
In de basisgame zorgen een groene-sterrencluster en rode beertjes samen voor een winst van $1,17.
‹3 / 6›
×
Met nog 6 free spins te gaan verschijnt de Scatter-snoepdispenser op de eerste rol.
‹4 / 6›
×
Tijdens de basisgame tonen candy-symbolen de rollen, met Buy Free Spins voor $200 links in beeld.
‹5 / 6›
×
Het introscherm belooft winsten tot 5.000x de inzet en toont een volatiliteit van 5 van de 5 bliksems.
‹6 / 6›

Alle symbolen en hun waarde

Paytable pagina 1 van 7 toont uitbetalingen per symbool, van lolly tot scatter-dispenser.
Spelsymbool Functie van het symbool X5X6X7X8X9X10X11X12X13X14X15X3X4
Pink round lollipop/gumballHigh1,001,501,752,002,505,007,5015,0035,0070,00150,00
Orange heart-shaped jelly candyHigh0,751,001,251,502,004,006,0012,5030,0060,00100,00
Purple/magenta jelly beanHigh0,500,751,001,251,503,004,5010,0020,0040,0060,00
Green star-shaped candyHigh0,400,500,751,001,252,003,005,0010,0020,0040,00
Red gummy bearLow0,300,400,500,751,001,502,503,508,0015,0030,00
Purple/violet gummy bearLow0,250,300,400,500,751,252,003,006,0012,0025,00
Orange/gold gummy bearLow0,200,250,300,400,501,001,502,505,0010,0020,00
SCATTERScatter15,0020,0030,0010,0012,00

Het verhaal achter het spel

  1. Snoep

Wat zet je in?

Inzet vanaf
0,20
Hoogste toegestane inzet
240,00
Valuta
USD

Bonusoverzicht

Bonus kopen
Ja

Bonus buy-opties

Buy Free SpinsKost 100,00x

Spelfuncties

Cluster Pays, Gratis spins, Multiplier, Scatter, Tumble

Compatibiliteit met apparaten

Automatisch afspelen
Ja

Online sinds 03-10-2026 Update van 03-10-2026